Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Младост 1
109 900 €
214 945.72 лв.

(1 548 €, 3 027.62 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:25 на 15 април, 2026 год.
Обявата е посетена 135 пъти.
Площ:
71 m2
Етаж:
2-ри от 18
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

🏢 Двустаен апартамент в новострояща се сграда, кв. Младост
Seven Keys Real Estate предлага функционален двустаен апартамент, разположен на втори жилищен етаж в новострояща се сграда, в момента на етап 10-та плоча 🚧

🔹 Разпределение:
🛋️ Всекидневна с кухненски бокс 23 кв.м.
🛏️ Спалня 17 кв.м.
🌅 Балкон 4.5 кв.м.
🚿 Баня с тоалетна 3.35 кв.м.
🚪 Входно антре 2.3 кв.м.

🏢 Комплексът се състои от две сгради по 18 етажа, които се изграждат едновременно, върху терен от 10 дка 🌳 Ще разполага с парк, търговски площи и хранителен магазин.
📍 Локацията е в кв. Младост район с отлична инфраструктура, в близост до училища, детски градини, магазини и удобен транспорт 🚍

🏗️ Апартаментът се издава по БДС, с луксозно завършени общи части и изводи за климатици ❄️

📞 За повече информация и оглед:
0879877705
За контакт:
0879877705
Агенция:
СЕДЕМ КЛЮЧА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0895606434
В imot.bg от 2023 г.
sevenkeys_7.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул. Цар Освободител 43
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Младост 1
Обява: 1b177624512435081

109 900 €
214 945.72 лв.
История на цената
(1 548 €, 3 027.62 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Младост 1

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони